Paremti

Įvertinimai aa+

 1. PR Impact Awards 2019

  „Žmogui reikia Žmogaus“ – geriausia NVO komunikacijos kampanija.

  Daugiau skaitykite čia.

 2. Gyvybės apdovanojimai 2019

  Už jaunimo ugdymą atsakingam požiūriui į gyvybę įvertinta „Sidabrinė linija“ kaip labiausiai nusipelniusi būtent šioje nominacijoje, nes geba įkvėpti jaunuomenę – iniciatyvos savanorius-telefoninius senolių draugus – pamatinių vertybių: pagarbos kitam, žmogiškumo, ugdo dėmesingumą mūsų senoliams.

  Daugiau skaitykite čia.

 3. Vilniaus Kristoforas 2019

  Už dėmesį vienišiems senoliams Šv. Kristoforo statulėle apdovanoti Kristina ir Marius Čiuželiai. Ši šeima labai aiškiai pasirinko savo filantropinės veiklos kryptį – senyvo amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimą ir mūsų visų nuostatų šių žmonių atžvilgiu keitimą, ir savo darbais bei projektais tai patvirtina: įkurtas labdaros ir paramos fondas, unikalus projektas „Sidabrinė linija“, veikla visuomeninėje komisijoje „Draugiškas senatvei Vilnius“, fondo dėka Vilnius priimtas į PSO draugiškų senatvei miestų bendruomenę.

  Šv. Kristoforo statulėlė – vienas garbingiausių Vilniaus miesto apdovanojimų, teikiamas kasmet už nuopelnus miestui ir miestiečiams. Kandidatus apdovanojimams siūlė visi – vilniečiais, įmonių, mokslo ir meno pasaulio atstovai.

  Daugiau skaitykite čia.

 4. BMI Alumni 2017

  „Sidabrinė linija“ – metų projektas.

  Daugiau skaitykite čia.  

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis