Paremti

Kodėl verta savanoriauti Savanoriu gali tapti kiekvienas aa+

„Nepamirškite savo tautos šaknų. Nepamirškite jos praeities, istorijos. Kalbėkitės su senoliais. Nėra nuobodu kalbėti su senais žmonėmis, eikite, susiraskite juos, ir tegu jie jums pasakoja apie tautos džiaugsmus, kančias, vertybes.“
Popiežius Pranciškus

„Sidabrinė linija“ kviečia dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi garbaus amžiaus žmonių bendravimo poreikiui, ieško savirealizacijos galimybių, nori pasidalinti savo žiniomis, sukaupta patirtimi. Savanoriška veikla teikia tą neįkainojamą jausmą, kad esi reikalingas ir savanoriaujant tenkinami vieni svarbiausių kiekvieno žmogaus poreikių – pagarbos, pripažinimo, įvertinimo.

Savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – nuoširdus noras kartu kurti draugišką senatvei Lietuvą.


Prisijunkite jau dabar, tapkite savanoriu! Pasirinkite norimą asmeninės savanorystės kryptį, užpildykite savanorio anketą, ir mes būtinai susisieksime dėl tolesnių žingsnių. 

 

Pildyti anketą
© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis