Paremti

Kodėl verta savanoriauti Savanoriu gali tapti kiekvienas aa+

„Kodėl esu „Sidabrinėje linijoje“? Noriu padaryti kažką gero. Manau, kad vyresnio amžiaus žmonių situacija yra viena iš didžiausių mūsų šalies problemų. Čia daug neteisybės, klaidingų stereotipų ir atskirties. 

„Sidabrinėje linijoje“ mane labiausiai žavi įvairovė. Man daro didelį įspūdį tai, kad čia savanoriauja žmonės nuo 18 iki 80+ metų. Yra ir žmonių, turinčių negalią. Kažin, ar daug rasime tokių bendruomenių, kur įsitraukia ir puikiai jaučiasi tokie įvairūs žmonės. Nebent tik šeimoje.“

Savanorė Rūta iš Kauno

„Sidabrinė linija“ kviečia dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vyresnio amžiaus žmonių bendravimo poreikiui, ieško savirealizacijos galimybių, nori pasidalinti savo žiniomis, sukaupta patirtimi. Savanoriška veikla teikia neįkainojamą jausmą, kad esi reikalingas ir savanoriaujant tenkinami vieni svarbiausių kiekvieno žmogaus poreikių – pagarbos, pripažinimo, įvertinimo.

Savanoriu gali tapti kiekvienas ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – atjauta vyresnio amžiaus žmonėms ir nuoširdus noras kartu kurti draugišką senatvei Lietuvą.


Prisijunkite jau dabar, tapkite savanoriu! Užpildykite savanorio anketą, ir mes netrukus susisieksime dėl tolesnių žingsnių. 

 

Pildyti anketą
© 2024 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis