Paremti

Apie mus aa+

„Sidabrinę liniją“ 2016 metais įkūrė M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas.

Misija

Stiprinti vyresnio amžiaus žmonių emocinę gerovę, mažinti jų vienišumą ir socialinę atskirtį.

Vizija

Siekiame tapti pirmuoju pasirinkimu vyresnio amžiaus žmonėms, neturintiems su kuo pasikalbėti, užtikrindami jiems reguliarius draugystės pokalbius su bendraminčiais,  teikdami emocinę ar informacinę pagalbą.

Vertybės

ATSAKOMYBĖ – už organizaciją, vienas už kitą, asmeninius darbo rezultatus.
ATVIRUMAS – idėjoms, pokyčiams, komandai.
AUGIMAS – šiandien norime būti visapusiškai geresni nei vakar, o rytoj – geresni nei šiandien.
KŪRYBIŠKUMAS – tikime, jog nėra neįveikiamų užduočių, tik netinkami būdai joms spręsti.

Strateginiai veiklos tikslai 2023 – 2026 metams

Nuoseklus visų tikslinių auditorijų – pašnekovų, savanorių, rėmėjų – skaičiaus augimas.
Vardo ir žinomumo stiprinimas.
Tolesnė paslaugų ir geografinė plėtra. 

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondą 2014 metais įsteigė Kristina ir Marius Čiuželiai siekdami puoselėti filantropijos tradicijas Lietuvoje bei norėdami savo pavyzdžiu ir kitus įkvėpti bendruomeniškumui, asmeninės ir socialinės atsakomybės ugdymui. Savo veikla norime laužyti nusistovėjusius stereotipus apie senatvę ir seną žmogų, puoselėti pozityviosios senatvės idėjas – kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties, yra vertas gyvenimo, kurį norisi gyventi.  

  • 2016 metais kvietėme visuomenę į socialinę akciją #Prisiliesk, įkūrėme „Sidabrinę liniją“;
  • 2016 metais subūrėme vyresnio amžiaus gyventojų problemoms neabejingų bendraminčių – organizacijų ir fizinių asmenų – būrį ir prie Vilniaus miesto savivaldybės tarybos įkūrėme visuomeninę komisiją „Draugiškas senatvei miestas“. Jos darbo ir pastangų dėka Vilnius – pirmasis Baltijos šalyse – 2019 metais buvo priimtas į Pasaulio sveikatos organizacijos globojamą „Draugiškų senatvei miestų“ bendruomenę, o sostinėje gimė vyresnio amžiaus žmonių traukos centras „Senjorų avilys“; 
  • 2017-2018 metais kartu su partneriais įgyvendinome nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą projektą „100 metų kartu“.

Kviečiame prisijungti bendraminčius ir kartu kurti draugišką senėjimui Lietuvą, kurioje kiekvienas vyresnio amžiaus žmogus yra girdimas, vertinamas ir gerbiamas!

Įvertinimai
© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis