Paremti

Apie mus aa+

„Sidabrinę liniją“ 2016 metais įkūrė ir jos veiklą administruoja M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas.

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondą 2014 metais įsteigė Kristina ir Marius Čiuželiai siekdami puoselėti filantropijos tradicijas Lietuvoje bei norėdami savo pavyzdžiu ir kitus įkvėpti bendruomeniškumui, savitarpio pagalbai ir asmeninės bei socialinės atsakomybės ugdymui.

Filosofija

Tikime, kad nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinės padėties, kiekvienas žmogus yra vertas gyvenimo, kurį norisi gyventi. 

Misija

Padėti tiems, kurie negali savimi pasirūpinti patys.

Vizija

Tapti socialinių iniciatyvų kūrimo, vystymo, finansavimo ir plėtros centru, siekiančiu padėti labiausiai socialiai pažeidžiamoms mūsų visuomenės grupėms.

Savo veikla norime laužyti nusistovėjusius stereotipus apie senatvę ir seną žmogų, puoselėti pozityviosios senatvės idėjas. Siekiame, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kurioje kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų neatskiriama ir svarbi visuomenės dalis. 

  • 2016 metais kvietėme visuomenę į socialinę akciją #Prisiliesk, įkūrėme „Sidabrinę liniją“;
  • 2016 metais subūrėme vyresnio amžiaus gyventojų problemoms neabejingų bendraminčių – organizacijų ir fizinių asmenų – būrį ir prie Vilniaus miesto savivaldybės tarybos įkūrėme visuomeninę komisiją „Draugiškas senatvei miestas“. Jos darbo ir pastangų dėka Vilnius – pirmasis Baltijos šalyse – 2019 metais buvo priimtas į Pasaulio sveikatos organizacijos globojamą „Draugiškų senatvei miestų“ bendruomenę, o sostinėje gimė vyresnio amžiaus žmonių traukos centras „Senjorų avilys“; 
  • 2017-2018 metais kartu su partneriais įgyvendinome nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą projektą „100 metų kartu“.

Kviečiame prisijungti bendraminčius ir kartu kurti draugišką senatvei Lietuvą!

Įvertinimai
© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis