Paremti

Skambučių centro konsultantas(-ė) aa+

Bendravimas su senjorais telefonu, atidus jų istorijų klausymasis, rūpestinga pagalba padedant jiems susiorientuoti dideliame informacijos sraute – tai „Sidabrinės linijos“ skambučių centro konsultančių kasdienybė.

Darbas čia gali būti greitas ir dinamiškas, kai šalį užklupusių negandų metu mūsų linija kaista nuo gaunamų skambučių. Arba lėtas ir melancholiškas, reikalaujantis begalinės empatijos ir susitelkimo į pašnekovą, kai kartu ieškome atsakymų į nesibaigiančius klausimus. Kartais – tiesiog būname šalia pasiūlydami petį išsiverkti, kai prislegia vienam jau sunkiai pakeliami rūpesčiai. Tariant mūsų pašnekovų lūpomis, skambučių centro konsultantės visada laiko ir tinkamų šiltų žodžių suranda, visada pradžiugina, optimizmo įkvepia, viltį suteikia. Tai nematoma, bet labai svarbi „Sidabrinės linijos“ dalis, be kurios vargu ar gyvuotų ir pati linija.

Šiandien mes ieškome naujo(s) Skambučių centro konsultanto(-ės). Jeigu mėgstate istorijas ir mokate jų klausytis, jeigu mylite vyresnio amžiaus žmones ir esate neabejingas jų džiaugsmams ar išgyvenimams, jeigu spręsti kitiems kylančius klausimus jums yra taip pat smagu, kaip ir savo, kviečiame prisijungti.

Galėsite bendrauti kada ir kiek norite (laisvas grafikas), kur norite (kiekvienas turime savo mylimų kampelių, ir jie nebūtinai turi būti biure), jus šiame kelyje nuolat lydės ir padės visapusiškai augti patyrę kolegos, o pašnekovai nepraleis progos įvertinti ir padėkoti už jūsų skleidžiamą šilumą.

Susidomėjai?

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis