Paremti

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas turi naują komunikacijos vadovę aa+

Paskelbta: 2021-07-01 |
Ramunė Vaičiulytė | Asmeninio albumo nuotr.

Nuo liepos 1 dienos prie M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo komandos jungiasi buvusi žurnalistė, komunikacijos specialistė Ramunė Vaičiulytė. Pastaruosius metus buvusi Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų komunikacijos vadovė nuo šios plėtos fondo projektų komunikaciją. 

„Pažintis su M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo komanda prasidėjo prieš daugiau nei metus ir galiu drąsiai sakyti, kad į naujas pareigas mane atvedė savanorystė fondo vykdomame projekte „Sidabrinė linija“. Pasiūlymas stoti prie komunikacijos vairo intrigavo, tačiau, neslėpsiu, sprendimą lėmė esminis argumentas: šio fondo vykdomos veiklos prasmė. Žinau, kad kelias nebus lengvas, bet įdomus: renkuosi iššūkius, noriu dalintis savo žiniomis ir patirtimi, prisidėti prie žmonių, kurie daro viską, kad šis pasaulis būtų geresnis“, – sako R. Vaičiulytė.

Naujoji M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo komunikacijos vadovė yra įgijusi lietuvių filologijos bakalauro bei literatūrologijos magistro laipsnius, taip pat baigusi žurnalistikos kvalifikacines studijas. Nuo 2013 m. ji vadovavo Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų komunikacijai, dėstė ryšių su visuomene ir komunikacijos disciplinas Vilniaus universitete ir Vilniaus kolegijoje. 

Anksčiau R. Vaičiulytė ėjo Vidaus reikalų ministro patarėjos pareigas, o iki posūkio į ryšių su visuomene sritį septynerius metus dirbo žiniasklaidoje: vyr. redaktoriaus pavaduotoja leidinių grupėje „Diena Media News“ bei žurnaliste, o taip pat – vyr. redaktore dienraštyje „Respublika“, laidų redaktore Šiaulių regiono radijuje „Saulės radijas“.
 

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis