Paremti

Veikliems garbaus amžiaus žmonėms Lietuvoje gyventi gera aa+

Paskelbta: 2016-01-18 |
Prekybos centre GO9 Vilniuje vyko socialinė akcija „#Prisiliesk“

„Senti iš principo nėra malonu, bet gyventi – gera. Mokslas vystosi ne dienomis, o valandomis, nepaprastai įdomus amžius, mes visada informuoti, o internetas ir mobilusis telefonas yra kažkas fantastiško, neįtikėtinai įdomaus. Visada gali jausti gyvenimo pulsą“, – akcijos „#Prisiliesk“ organizatorių paklausta, ar Lietuvoje garbaus amžiaus žmonėms gyventi gera, sakė sportinių šokių klubo „Sūkurys“ vadovė Jūratė Norvaišienė.

Kad veiklūs ir entuziastingi garbaus amžiaus žmonės Lietuvoje būtų pilnaverčiai visuomenės nariai, o ne retos išimtys, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo iniciatyva sausio 15-16 dienomis prekybos centre GO9 Vilniuje vyko socialinė akcija „#Prisiliesk“.

Tuo kviečiame visuomenę, atsakingas valstybės institucijas ir garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybei neabejingas organizacijas bei privačias iniciatyvas prisijungti prie Pasaulio sveikatos organizacijos judėjimo „Draugiškas pasaulis senatvei“. Šio judėjimo tikslas yra sistemingai ir kryptingai gerinti garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybę ir tapti draugiška senatvei šalimi.

„Akcija norime priminti, kad galime būti visuomene, kuri supranta garbaus amžiaus žmogaus poreikius, skatina jam deramą pagarbą ir siekia, kad toks žmogus gyventų oriai, prasmingai, aktyviai ir sveikai: ne lauktų mirties, o gyventų gyvenimą, kurį norisi gyventi“, – sakė fondo vadovas Marius Čiuželis.


Atgarsiai žiniasklaidoje: 

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis