Paremti

Startavo „Sidabrinės linijos“ informacinė kampanija „Padovanok pokalbį“ aa+

Paskelbta: 2016-11-08 |

Per pirmuosius keturis „Sidabrinės linijos“ veiklos mėnesius pasiekėme, kad beveik 400 garbaus amžiaus žmonių turi naują draugą, su kuriuo reguliariai bendrauja ir nebesijaučia tokie vieniši, kaip anksčiau.

Sparčiai augantis pašnekovų ir jų pokalbių minučių skaičius bei nuoširdūs atsiliepimai labai džiugina, todėl norime žinią apie nemokamus „Sidabrinės linijos“ pokalbius paskleisti dar plačiau. Siekdami šio tikslo kartu su informaciniais rėmėjais – LRT grupės kanalais – pradėjome dviejų mėnesių informacinę kampaniją, kurios vaizdo ir radijo klipai bei diskusijos socialinėje erdvėje turėtų pasiekti net mažiausiuose miesteliuose gyvenančius senolius ir paskatinti prie „Sidabrinės linijos“ iniciatyvos prisidėti plačiąją visuomenę. Lapkričio 8 d. kampanija startavo šiuo vaizdo klipu: 

Kviečiame visą visuomenę likti neabejinga ir prisidėti prie gyvenimus keičiančio pokyčio. Nesvarbu, jums šiandien 18-iolika ar 98-eri. Padovanokite pokalbį garbaus amžiaus pašnekovams, padėkite sumažinti šių žmonių vienišumą, atskirtį ir izoliaciją, kartu kurkime draugišką senatvei Lietuvą.

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis