Paremti

„Sidabrinėje linijoje“ – jau ir dvasinis pašnekovų konsultavimas aa+

Paskelbta: 2017-09-07 |

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vykdomas „Sidabrinės linijos“ projektas pradėjo visiškai naują plėtros etapą – fondas su Klaipėdos Universiteto Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centru sudarė bendradarbiavimo sutartį dėl studijų programos „Dvasinis konsultavimas ir asistavimas“ studentų praktikos atlikimo „Sidabrinėje linijoje“.

Tai reiškia, kad šios magistrantūros studijų programos studentai turės galimybę atlikti profesinę konsultavimo praktiką teikiant dvasinę, psichologinę ir bendražmogišką pagalbą telefonu „Sidabrinės linijos“ garbaus amžiaus pašnekovams.

Dvasinis konsultavimas – tai psichologinė ir emocinė parama sunkiais gyvenimo tarpsniais. Jo tikslas – padėti išspręsti kilusias dvasines krizes, egzistencinius sunkumus ar tarpasmeninius konfliktus. „Nuoširdžiai dėkojame programos vadovui mons. prof. dr. Arvydui Ramonui ir p. Erikai Tarvainienei, Klaipėdos Universiteto Humanitarinių ir Ugdymo mokslų prodekanei už galimybę mūsų pašnekovams pasiūlyti ne tik draugystę, bendravimą, psichologinę pagalbą telefonu, bet ir dvasinį konsultavimą. Tikimės, kad šis konsultavimas padės tiems mūsų vyresnio amžiaus pašnekovams, kam sunku priimti sprendimus, kas neranda prasmės, ką vargina baimė ir nepasitikėjimas, slegia neviltis ar nusiminimas“, – pasirašius sutartį kalbėjo fondo vadovas Marius Čiuželis.  

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis