Paremti

„Sidabrinė linija“ – jau visose Lietuvos savivaldybėse aa+

Paskelbta: 2018-01-03 |

M. Čiuželio labdaros ir pramos fondo vykdomas draugystės ir bendravimo telefonu garbaus amžiaus žmonėms projektas „Sidabrinė linija“ yra ne apie skaičius, augimus, pinigus ar bet kokius kitus kiekybinius rodiklius. Tai – svajonė. Svajonė išgirsti žmogaus balsą. Svajonė turėti pašnekovą ir galimybę kalbėtis. Svajonė dalintis, duoti ir imti. Svajonė pamiršti vienatvę, vėl jausti reikalingu. Svajonė tokią svajonę išpildyti kitam. Juk nėra didesnio džiaugsmo, kaip matyti spindinčias akis ar girdėti tokį pat balsą žmogaus, kurio svajonės pildosi! 

Tad bet kokie šio projekto skaičiai – nes ir jie kartais reikalingi! – yra apie svajonių pildymą:

  • 2017 metais „Sidabrinė linijos“ pašnekovų skaičius pasiekė 1070, +90% palyginus su 2016 m.
  • Per praėjusius metus neliko nei vienos savivaldybės, kurioje neturėtume pašnekovų; 2016 m. tokios buvo 3. 
  • Didžiausią proveršį pasiekė Druskininkų savivaldybė, kurioje pašnekovų skaičius išaugo net 750%. Ši savivaldybė pirmoji patikėjo mūsų pildomomis senolių svajonėmis ir skyrė savo visokeriopą paramą veiklos plėtrai.
  • Toliau rikiuojasi Akmenės savivaldybė (+325%), Joniškio rajono savivaldybė, Širvintų rajono savivaldybė ir Visagino Savivaldybė (+300%), Kaišiadorių rajono savivaldybė (+275%), Birštono savivaldybė, Šalčininkų rajono savivaldybė, Telšių rajono savivaldybė bei Varėnos rajono savivaldybė su 200% pašnekovų skaičiaus augimu.
  • Didysis miestų penketas: Vilnius – 187 pašnekovai (+85%), Kaunas – 183 pašnekovai (+68%), Šiauliai – 56 pašnekovai (+75%), Panevėžys – 42 pašnekovai (+100%) ir Klaipėda – 39 pašnekovai (+117%).

© 2024 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis