Paremti

„Sidabrinės linijos“ plėtrai skirta „Euromonitor International“ parama aa+

Paskelbta: 2018-01-26 |

„Euromonitor International“ su M. Čiuželio labdaros ir paramos fondu pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, pagal kurį fondo nuo 2016 metų vidurio vykdomam „Sidabrinės linijos“ projektui skirta 7 tūkst. eurų parama, o Vilniaus biuro darbuotojai prisijungs prie savanorių komandos.

„Sidabrinė linija“ vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems ar tiesiog bendravimo išsiilgusiems vyresnio amžiaus žmonėms padeda atrasti pašnekovą pokalbiams telefonu. Ši iniciatyva suteikia galimybę kiekvienam senoliui ne tik „čia ir dabar“ gauti svarbią informaciją, emocinę pagalbą ar nukreipimą į specializuotą pagalbą teikiančias institucijas, bet ir tiesiog šiltai bei nuoširdžiai pasikalbėti.

„Euromonitor International“, įgyvendindama savo socialinės atsakomybės politiką, kasmet skiria 1 proc. nuo bendros metinių pardavimų sumos darbuotojų pasiūlytiems socialiniams projektams ir iniciatyvoms remti. „Sidabrinės linijos“ projektas yra svarbus siekiant mažinti vyresniojo amžiaus žmonių vienišumą ir socialinę atskirtį, spręsti jų bendravimo trūkumo problemas, per savanorystę skatinti kartų bendradarbiavimą ir visuomenės solidarumą, todėl šiais metais jam ne tik skyrėme visą Rytų ir Vidurio Europos regionui numatytą paramos sumą, bet mūsų darbuotojai ir patys aktyviai įsitrauks į savanorišką veiklą šioje linijoje“, – teigė Raminta Veličkaitė-Grevė, „Euromonitor International“ socialinės atsakomybės projektų koordinatorė.

„Mes labai džiaugiamės užsimezgusia draugyste su „Euromonitor International“ ir šia Vilniaus biuro darbuotojų iniciatyva. Gauta parama leis mums toliau vystyti „Sidabrinės linijos“ veiklą, padėti dar daugiau vienišų senolių atrasti pokalbių pašnekovus ir tokiu būdu kurti draugiškesnę senatvei Lietuvą“,  sakė M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vadovas Marius Čiuželis. 

„Sidabrinėje linijoje“ draugystės pokalbiams jau užsiregistravo kone 1 200 vyresniojo amžiaus žmonių, su jais bendrauja per 150 savanorių. Praėjusiais metais iš viso įvyko daugiau negu 10 000 pokalbių, kurių bendra trukmė viršijo 141 000 minučių.


„Euromonitor International“ yra strateginius rinkos  tyrimus ir analizę visame pasaulyje teikianti bendrovė, įsikūrusi 14 šalių su būstine Londone, Didžiojoje Britanijoje.

2014 m. įkurto M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vizija – tapti socialinių iniciatyvų kūrimo, vystymo, finansavimo ir plėtros centru, siekiančiu padėti labiausiai socialiai pažeidžiamoms mūsų visuomenės grupėms. Šiuo metu viena pagrindinių fondo veiklos krypčių yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, o garbaus amžiaus žmogus būtų integrali ir svarbi visuomenės dalis.

© 2024 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis