Paremti

Socialinio projekto „Sidabrinė linija“ pristatymas Akmenės viešojoje bibliotekoje aa+

Paskelbta: 2019-05-15 | Autorius: Zita Sinkevičienė
Kristinos Urniežienės nuotr. | Pristatymas Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Akmenės viešojoje bibliotekoje buvo pristatytas socialinis projektas „Sidabrinė linija“. Projektą pristatė šio projekto įkūrėjas Marius Čiuželis ir savanoriškos veiklos koordinatorė Ieva Čerbulenienė. Projektas „Sidabrinė linija“ skirtas visiems garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms, kurie jaučiasi vieniši, nereikalingi, stokoja bendravimo, gyvena nutolusiose ir sunkiau pasiekiamose vietovėse, išgyvena netektis, sunkiai serga, neturi su kuo nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti.

Prireikus pagalbos, jaučiant poreikį būti išklausytam, ar tiesiog norint susirasti bendramintį nuolatiniam bendravimui telefonu, galima nedvejojant skambinti nemokamu telefonu 8 800 800 20. „Sidabrinės linijos“ atstovai jus išklausys, suteiks pagalbą, patars ir užregistruos draugystės ir bendravimo telefonu paslaugai. Registruotis į „Sidabrinę liniją“ gali patys senoliai, juos užregistruoti gali ir jų artimieji, draugai ar kaimynai, juos prižiūrintys socialiniai darbuotojai, slaugytojai, savanoriai ar kiti geros valios žmonės. Pasidalinkite, padrąsinkite, pakvieskite! Norėdami tapti savanoriu ir prisidėti prie draugiškesnės senatvei Lietuvos kūrimo prašome apsilankyti interneto svetainėje www.sidabrinelinija.lt ir užpildyti savanorio anketą.

Projekto vadovas Marius Čiuželis Viešajai bibliotekai padovanojo knygą „100 metų kartu. Lietuvos Valstybės raida autentiškuose šimtamečių liudijimuose“. Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė mintimis pasidalino apie Tėvą Stanislovą, apie šį prasmingą projektą, padovanojo knygą apie šviesuolį  rašytoją Simoną Daukantą.

Renginyje dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Naujosios Akmenės Šventosios Dvasios Atsiuntimo parapijos klebonas dek. Olijandas Jurevičius, Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Rimana Vapsvienė, Akmenės rajono savivaldybės administracijos gydytoja Dalia Sketrė.

Renginio metu  dalyvius sujaudino parodytas filmas „100 metų kartu“.


Šaltinis: Miesto naujienos.

© 2019 M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas. Visos teisės saugomos
Prijaukinta - Webas.lt
Naujienlaiškis